Zacelování bodového poškození čelního skla – co to znamená?

V případě, že nastane situace, kdy je čelní okno vašeho vozidla poškozeno tzv. bodovým poškozením, prasklinkou, která je ve velikosti do max. 3-4 cm a nenachází se v zorném poli řidiče, kde je tato oprava zakázána provádět z důvodu bezpečnosti, je možné toto poškození opravit metodou tzv. zacelování (Glass repair). Jedná se o opravu bodového poškození čelních skel, tedy metodou, přímo schválenou ministerstvem dopravy.

Touto metodou dosáhneme scelení bodového poškození/praskliny, díky čemuž je toto poškození téměř neviditelné a zároveň se zamezí i dalšímu případnému prasknutí okna, které může být způsobeno například změnou teploty, nebo kroucením karoserie apod. Tento způsob opravy čelního skla uznávají i pojišťovny, díky čemuž může být oprava hrazena z připojištění čelního skla, případně havarijního pojištění vozidla.

U dvou pojišťoven na našem trhu, konkrétně se jedná o: Generali Česká pojišťovna a. s. a Allianz a. s. existuje i možnost, kdy poskytujeme slevu na zacelování a to až do výše 50 % z této opravy a dokonce i u vozidel, které připojištění čelního okna v rámci pojistné smlouvy sjednáno nemají.

Cena za opravu bodového poškození čelního okna vozidla metodou zacelování, se pohybuje od:

 1.000,- Kč – 1. 500,- Kč bez DPH.

Zašlete nám nezávaznou poptávku: