Čelní sklo je jednou z nejdůležitějších součástí vašeho vozu. Chrání vás před povětrnostními vlivy, hlukem, nečistotami a nebezpečnými předměty. Zároveň vám umožňuje mít dobrý výhled na silnici a okolí. Proto je důležité, aby bylo čelní sklo vždy v perfektním stavu.

Pokud máte na čelním skle prasklinu, škrábanec nebo bodové poškození, neváhejte a obraťte se na nás. V KR Autosklo Praha jsme specialisté na opravu čelního skla. Nabízíme rychlou, kvalitní a cenově dostupnou službu, která vám vrátí bezpečnost a komfort jízdy.

Výměna čelního skla – oprava

Někdy je poškození čelního skla tak velké, že není možné ho opravit, ale je nutné ho vyměnit. To se může stát například při silné dopravní nehodě, při nárazu kamene nebo jiného tvrdého předmětu, nebo při pokusu o vloupání do vozu.

V takovém případě vám doporučujeme využít naši službu výměny čelního skla. Vyměníme vám čelní sklo za nové, originální a kvalitní sklo, které je přesně určené pro váš typ a značku vozu. Výměnu provádíme rychle a profesionálně, s použitím speciálních nástrojů a lepidel. Výměna čelního skla trvá v průměru 60 minut, a to i na počkání.

Pokud máte pojištění čelního skla, nemusíte se starat o nic. My se postaráme o veškerou komunikaci s pojišťovnou a vyřídíme za vás všechny formality. Výměna čelního skla je pro vás pak zcela zdarma.

Prasklé čelní sklo

Prasklé čelní sklo je velmi nepříjemný a nebezpečný problém. Prasklina může zhoršovat vaši viditelnost, oslabovat pevnost skla a zvyšovat riziko dalšího poškození. Navíc může být prasklé čelní sklo důvodem k neprojetí technické kontroly.

Pokud máte na čelním skle prasklinu, je potřeba ji co nejdříve opravit nebo vyměnit. V závislosti na velikosti, tvaru a umístění praskliny vám doporučíme nejvhodnější řešení. Pokud je prasklina menší než 2 cm a není v zorném poli řidiče, můžeme ji opravit pomocí speciální pryskyřice, která zacelí poškození a obnoví průhlednost skla. Pokud je prasklina větší než 2 cm nebo je v zorném poli řidiče, je nutné vyměnit celé čelní sklo.

Prasklina na čelním skle

Prasklina na čelním skle je menší a méně viditelná než prasklé čelní sklo, ale neméně nebezpečná. Prasklina může způsobit, že se sklo stane křehčím a snadněji se rozštípne. Také může způsobit, že se do skla dostane vlhkost, prach nebo nečistoty, které mohou zhoršovat jeho kvalitu a vzhled.

Pokud máte na čelním skle prasklinu, je lepší ji opravit, než čekat, až se zvětší nebo způsobí další problémy. V KR Autosklo Praha jsme schopni opravit prasklinu na čelním skle pomocí speciální pryskyřice, která zacelí poškození a obnoví průhlednost skla. Oprava praskliny na čelním skle je rychlá, jednoduchá a levná. Opravu můžeme provést i u vás na místě, díky naší mobilní službě.

Oprava bodového poškození čelního skla

Bodové poškození čelního skla je nejčastější a nejmenší typ poškození, který může vzniknout například při jízdě za kamionem, při parkování pod stromem nebo při kontaktu se zrnky písku. Bodové poškození se projevuje jako malá dírka nebo trhlina na povrchu skla, která může být velká jako mince nebo jako špendlíková hlavička.

Bodové poškození čelního skla je možné opravit, pokud je menší než 2 cm a není v zorném poli řidiče. V KR Autosklo Praha používáme moderní technologii opravy bodového poškození, která spočívá v vysátí vzduchu z poškozeného místa a následném naplnění speciální pryskyřicí, která zacelí poškození a obnoví průhlednost skla. Oprava bodového poškození čelního skla je rychlá, bezpečná a efektivní. Opravu můžeme provést i u vás na místě, díky naší mobilní službě.

 

Pokud máte pojištění čelního skla, můžete využít naši službu opravy bodového poškození zdarma. My se postaráme o veškerou komunikaci s pojišťovnou a vyřídíme za vás všechny formality.

Zašlete nám nezávaznou poptávku: